Gizlilik Politikası

Biz kimiz

Web sitemizin adresi: https://bilgiinfo.com.

‘bilgiinfo.com’ sitesine erişim ve sitenin kullanımı hem Türkiye’de, hem de diğer ülkelerde bilgiinfo.com tarafından aşağıdaki koşullara tabi olarak sağlanmaktadır:

  1. bilgiinfo.com sitesini kullanmakla, siteyi ilk kez kullandığınızda derhal geçerli hale gelecek olan bu koşulları kabul etmiş olmaktasınız. Aşağıda yer alan koşulların herhangi birine uymayı kabul etmiyorsanız lütfen bilgiinfo.com sitesine girmeyin, siteyi kullanmayın ve/veya katkı göndermeyin.
  2. bilgiinfo.com bu koşulları zamanla değiştirebileceği için koşulları düzenli olarak kontrol etmeniz gerekir. bilgiinfo.com sitesini kullanmaya devam etmenizin güncellenmiş ve/veya değiştirilmiş koşulları kabul ettiğiniz anlamına geldiği varsayılacaktır. Koşullardaki değişiklikleri kabul etmiyorsanız siteyi kullanmayı bırakmalısınız.

Sitenin Kullanımı

  1. bilgiinfo.com sitesini sadece yasal amaçlarla ve başka herhangi bir kimsenin siteyi kullanma ve huzurunu kaçırma hakkına müdahale etmeyecek ve bu hakkı kısıtlamayacak ve/veya engellemeyecek şekilde kullanmayı kabul etmektesiniz. Herhangi bir kimsenin taciz edilmesi ya da rahatsız olmasına yol açılması ya da sıkıntıya sokulması, müstehcen ya da itici ve kırıcı nitelikte içeriklerin iletilmesi ve bilgiinfo.com sitesi içinde normal diyalog akımının bozulması yasaklanan bu davranışlara dahildir.
  2. Site, içerikleri ve özellikleri, önceden bildirim veya gerekçeler olmaksızın, kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılamak için bilgiinfo.com tarafından herhangi bir zamanda, teknik veya başka nedenlerle genişletebileceğini, sınırlandırabileceğini, değiştirilebileceğini veya tamamen sonlandırılabileceğini kabul etmektesiniz.

Sitedeki yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir

  1. bilgiinfo.com sitesini kullanarak, sitede yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyelerin yatırım danışmanlığı kapsamında olmadığını, yatırım danışmanlığı hizmetinin; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulduğunu bildiğinizi kabul etmektesiniz. Burada yer alan yorum ve tavsiyelerin, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayandığını, bu görüşlerin mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabileceğini ve bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı vermenizin beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabileceğini kabul etmektesiniz.
  2. bilgiinfo.com sitesini kullanarak gerek site üzerindeki, gerekse site için kullanılan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda uğrayabileceğiniz doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan, kar yoksunluğundan, manevi zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan dolayı bilgiinfo.com’un hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağını kabul etmektesiniz.

16 Yaş Altı Çocuk

Bu site, 16 yaşın altındaki çocuklar için tasarlanmamıştır. 16 yaşın altındaki hiç kimse siteye bilgi veremez, kişisel bilgilerini paylaşamaz. bilgiinfo.com, 16 yaşın altındaki çocuklara bilerek reklam göstermeyi veya bilgi toplamayı amaçlamamaktadır. Eğer 16 yaşın altındaysanız, siteyi kullanmayın ya da herhangi bir bilgi vermeyin veya herkese açık yorum özelliklerinden herhangi birinde adınız, telefon numaranız, e-posta adresiniz veya kullanabileceğiniz herhangi bir ekran adı veya kullanıcı adı da dahil olmak üzere kendiniz hakkında bilgi paylaşmayın.

Genel

Bu koşulların herhangi birinin koşulların geçerli olmasına niyet edilen herhangi bir eyalet ya da ülkedeki yasalara göre yasadışı, geçersiz ya da başka nedenlerle uygulanamaz olduğunun saptanması halinde söz konusu koşul yasadışı, geçersiz ve uygulanamaz olduğu ölçüde ilgili yasaların hüküm sürdüğü bölgede bu koşullardan ayrılacak ve çıkarılacak, kalan koşullar ise geçerliliklerini koruyacak, bağlayıcı ve uygulanabilir olmaya devam edecektir.

bilgiinfo.com’un bu koşullardan kaynaklanan herhangi bir hakkını kullanmaması ya da uygulamaması veya kullanmak ya da uygulamakta gecikmesi bilgiinfo.com’un söz konusu hakkından feragat edildiği anlamına gelmeyecektir.

Bu koşullar Türkiye Cumhuriyeti yasalarına tabi olacak, bu yasalara göre yorumlanacak ve herhangi bir uyuşmazlık halinde yargı yetkisi münhasıran Türkiye’deki mahkemelere ait olacaktır.

İnternet sitemiz kendisine ait bilgilerin doğru olduğuna dair sorumluluk taşımamaktadır. Ayrıca güvenilir olduğuna inandığı kaynaklardan topladığı bilgileri de paylaşmaktadır. Ancak bu bilgilerin gerçeklik ve eksiksizliğini garanti etmez. Sunulanlar bir araya getirilen genel bilgiye dayanır ve bildirimsiz değişikliğe tabidir.

Kişisel bilgilerinizi paylaşmaksızın internet sitemizi dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilirsiniz. Kurumsal Yönetim İlkelerinin Şeffaflık prensibine göre internet sitemize ilişkin bilgiler detaylı olarak paylaşılırken, ilgili düzenleyici kuruluşların mevzuatlarına ve kanunun ön gördüğü ölçütlere uyulmuştur. Tüm paydaşlarımız ve bilgilenmek isteyenler, başka kaynaklara başvurma/araştırma yapma gereksinimi duymadan internet sitemizdeki içerikler hakkında bilgilenebilirler. İnternet sitemizde paylaşılan veya yorum olarak belirtilen haber veya analizlere ve de canlı verilere güvenerek alım veya satım yapmayınız. DİKKAT! Bunların hiç biri yatırım tavsiyesi değildir ve hiç bir şekilde sorumluluk kabul etmemekteyiz.

İnternet sitemizden, diğer internet sitelerine bağlantılar verilebilir. Bu bağlantılardan herhangi birini ziyaret ederseniz, o sitenin gizlilik ve diğer politikalarını dikkate almalısınız. Diğer internet sitelerinin benzeri politika ve uygulamalarından sorumlu olmadığımızı belirtiriz.

İnternet sitemizi kullanarak bilgiinfo.com’un “Kullanım ve Gizlilik Politikası”nı kabul etmiş bulunmaktasınız. Kendi istek ve kararımız doğrultusunda, her zaman bu metin ve politikada değişiklik, ekleme/çıkartma yapma hakkımızı saklı tutmaktayız. Bu hüküm ve şartlarda yapılan değişiklikler sonrasında da internet sitemizi kullanmaya devam etmeniz, bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir. Bu nedenle Kullanım ve Gizlilik Politikası metnimizi düzenli olarak kontrol etmenizi tavsiye ederiz.

Kullanıcı sözleşmemiz ve hizmetlerimiz hakkında başka sorularınız veya endişeleriniz varsa, lütfen iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçin.

Bir Cevap Yazın