Tiktoktan nasıl para kazanılır sorusunun yanında birde tiktoktan nasıl para kazanılıyor sorusu var, bu soruların hepsini sizler için en baştan başlayarak cevaplayacak ileteceğim

TikTok nasıl indirilir

Arkadaşlar TikTok hem Google play hem de Apple store mevcut bir uygulamadır. Eğer Android telefon kullanıyorsanız telefonunuzdan Google play’e gir in arama çubuğuna TikTok yazın çıkan ilk uygulamayı indirim bu saydığım adımlar Apple store için de geçerlidir.

  • Tiktoktan nasıl para kazanılır
  • TikTok e ticaret nedir
  • TikTok e-ticarette nasıl para kazanılır
  • TikTok reklamı nasıl verilir
  • Tiktokta canlı yayın nasıl açılır
  • TikTok videosu nasıl silinir
  • TikTok güzellik ayarları nasıl yapılır
  • Tiktoktan para nasıl çekilir
  • Tiktokta nasıl para yüklenir

TikTok kurulumu nasıl yapılır
Uygulamayı indirdikten sonra uygulamayı açın TikTok ile indirildiği zaman da sizlere üye olmadan Direk hizmet vermeye başlıyordu. Fakat kovancılar’ın artması ile beraber TikTok o kayıt olmadan şu anda tiktoku kullanamıyoruz bunun için diploma kayıt olmamız gerekiyor birçok seçenek mevcut olmakla beraber en sağlıklı üye olma şekli Gmail dir. Gmail bastığımız zaman Dilek bizden bir kullanıcı adı isteyecek devamında doğum tarihimiz girmemiz gerekiyor buraya kadarki işlemlerde klasik kullanıcılar için yeterli olacaktır fakat bizim konumuz tiktok’tan nasıl para kazanılır ve tiktok’tan para kazanma ile ilgili olduğu için biz adımlarımızı bu da bırakmayacağız tiktok’ta şifre girmemiz gerekiyor başarılı güvenilir bir şifre girdikten sonra ardından telefon numaramızı onaylayıp diğer güvenlik adımlarını da geçmemiz gerekiyor bu gerçekten çok önemli olup para kazanma yolunda çok ciddi bir adımdır.

TikTok videosu nasıl çekilir

Çok basit bir konu gibi görünen TikTok videosu nasıl çekilir başlığın altında aslında çok büyük bir makale yatıyor. Tiktok’tan video çekme platformu ciddi anlamda geniş bir eğitim olarak karşımıza çıkıyor aşağıda bu gördüğümüz artı tuşu video çekmeye başlayabilirsiniz fakat ayarlamalar erkekler sesler güzelleştin hala bunların hepsi başvuru başlı başına bir konudur bununla ilgili daha detaylı bir yazı yazacağım bu yazımda temel hususlara deneyeceğim için lütfen mazur görün. Klasik bir TikTok videosu çekmek için TikTok un bize verdiği sınırlama 15 saniye ve 60 saniye bağlıdır. Ayarlanmadı takdirde 15 saniyelik bir gece gece için 60 saniye seçeneği mutlaka ayarlanmalıdır video çektikten sonra ya orijinal sesimiz ile ya da bir ses efekti eklenmelidir. Ses efekti eklemek için sesler kısmına basarak orada popüler seslere bakarak bir siz be ne biliriz ya da ses aratarak istediğimiz bir sesi videomuzu ekleyebiliriz burada bir dipnot düşmek istiyorum ki tiktok’ta gezinirken beğendiğiniz bir ses olduğunda bunu mutlaka favorilerinize ekleyin video çektiğini zaman sesler kısmında favorileri tıklayarak daha önceden eklediğiniz favori sesi kullanabilirsiniz.

Tiktok’ta canlı yayın nasıl açılır
En popüler sorulardan bir tanesi olan dik tok ta canlı yayın açmak tiktok’ta canlı yayın açarak para kazanmak bazı şartları gerektirmektedir peki bu şartlar nelerdir aslında bununla ilgili tek şart vardır 1000 tane takipçiye ulaşmak 1000 takipçiye ulaşmak için öncelikle normal videolar atarak insanların ilgisini çekmek TikTok platformuna abone olmasını sağlamaktır. Tiktoktan nasıl para kazanılır Ama bundan korktun mu malıdır tiktok’ta 1000 aboneye ulaşmak gerçekten çok kolaydır. Bugün normal şartlarda YouTube’da 1000 aboneye ulaşmak sizin bir yılınızı alabilir fakat TikTok platformunda bir 1000 aboneye ulaşmak belki de bir saatlik süre zarfında ulaşabilir ben TikTok ilk başladığında ilk videom keşfete düştüğü için bir gün içerisinde 7000 aboneye ulaşmıştım ben bu konuda zahmet çekmediğim için bunu çok kolay olarak görüyorum ama gerçekten bazı arkadaşlar 1 aboneye ulaşmakta zorluk çekiyorlar. tiktoktan nasıl para kazanılıyor 1000 aboneye ulaştıktan sonra 6 tuşuna bastığınızda alt tarafta canlı tuşu aktif hale gelecektir. Canlı tuşuna bastığınızda ekran canlı yayın moduna geçerek sizden bir başlık isteyecektir başlı girdikten sonra canlı yeni başlatıp siz oğlan ilgili kitle canlı yayın izle gelmeye başlayacaktır burada asıl konu canlı yayına gelen kullanıcıları canlı yayında tutmak onların çıkmamasına engellemektir. Normal şartlarda 12345 20 gibi giden kullanıcı sayısı canlı yayınhızlı keşfete düşmesi ile hızlı bir şekilde artış gösterecektir.

TikTok canlı yayınında nasıl hediye kazanılır

Şarkı soru ciddi anlamda cevabı olmayan bir sorudur TikTok canlı yayında hediye kazanmak size bağlı olmayıp tamamen hediyeyi atan kişiye bağlı olur sizin burada yapmanız gereken karşı tarafı mutlu etmek mutlu etmekten kastım muhabbetiniz gösteriniz ve bir düz yetenekleriniz dir karşı taraftaki kullanıcı size bir değer verir bu değer zarfında sizi bazı hediyeler atar bu hediyelerin tabii ki bir maddi karşılığı vardır bunları TikTok belirliyor Birgül atar hiç para yapmaz ama bir spor avatar oğlum maddi karşılığı çok yüksektir. Onun canlı yayınlardan ziyade insanlara bir değer katmalısınız o sizin bilginiz olabilir Bir yeteneğiniz olabilir. En popüler tiktok’tan para kazanma ve tiktok’tan nasıl para kazanılır başlığı altında canlı yayında yaptığınız yayınlarda karşılıklı hediye yarışları dar hediye yarışlarında sizin abonelerinin size karşı erkek doktorun hediyeleri kendine bu da insanları biraz gaza getirdi için ben size izleyenler size değer verdiği için o gün size hediye atmayacağını bilse bile sizin gelmeniz için Zübeyde atacaktır. Tabii bu atışmanın sonunda büyük bir hezimete uğramak da mümkün o da kullanıcılar arasında sizi kötü anlamda bir duruma düşürebilir yani rakibiniz iyi seçmeniz gerekiyor.

TikTok videosu nasıl silinir
Hemen hemen her gün insanlar TikTok platformuna yüklüyor tabii bazen yüklediğimiz videodan pişman oluyoruz ya da beğenmiyoruz ya da bazen video yüklediğimiz video daha iyisin çekiyoruz beklediğimiz videoyu silip yeni videoyu yüklemek istiyoruz ya da pişman oluyoruz komple silmek istiyoruz peki bu nasıl yazı yapacağız profilinize giriyorsunuz profilinizin içindeki adam tuşuna basıyorsunuz videonuzu görüp olduktan sonra videoya basıyorsunuz video çalmaya başlıyor alttaki 3 o kapatıyor musunuz şok’a baktıktan sonra sil ibaresi çıkıyor Cindy onayladıktan sonra video siliniyor bu konu çok basit bir konu o kadar çok kısa geçeceğim

Bir Cevap Yazın