Para için reklam izlemek ister misiniz? Yalnızca reklamları izlemek için ödeme almakla gerçekten ilgileniyor musunuz? O halde doğru yerdesiniz çünkü burada video reklamları izleyip ekstra para kazanmanıza yardımcı olacak en iyi 10’dan fazla uygulama ve siteyi bir araya getirdik. Ve daha da önemlisi, öncelikle bu listede para kazanmak için herhangi bir sahte web sitesi veya uygulama bulunmadığını belirteyim.

Güvenlik konusunda endişelenmeyin çünkü yalnızca reklam izleyerek ve cihazınızda bazı çevrimiçi anketleri tamamlayarak gerçek para kazanmanıza yardımcı olabilecek orijinal web sitelerini ve uygulamaları topladık.

Bu uygulamalar, oyun oynayabileceğiniz, matematik öğrenebileceğiniz, bulmacaları çözebileceğiniz ve daha pek çok şey yapabileceğiniz alanlara sahiptir. Anketler ise daha fazla bilgi edinmenize yardımcı olacak.

İşte bu site ve uygulamalar…

1.    AdWallet

 

Yalnızca video reklam izleyerek para kazanabileceğiniz bir web sitesi veya platform arıyorsanız, AdWallet adlı bu harika web sitesine göz atın.

Sağ üst köşedeki  Kaydol düğmesine tıklayarak web sitesinde bir hesap oluşturun ve hemen para kazanmaya başlayın.

Yalnızca bir video reklam izleyerek 3,00 ABD dolarına kadar kazanabilirsiniz. Herhangi bir arkadaşınızı tavsiye ettiğinizde ve bu uygulamayı kullanmaya başladıklarında ek 1 $ kazanacaksınız.

 

Hesabınızda 10$’ı tamamladığınızda, uygulamadan ilgili banka hesabınıza veya Paypal hesabınıza nakit çekebilirsiniz. Buna ek olarak, Amazon ve listede bulunan diğer e-ticaret siteleriyle ilgili hediye kartları almak için bu puanları kullanabilirsiniz.

 

 2. Earn Cash & Money Rewards (APP)- CURRENT Music Screen

Adından da anlaşılacağı gibi sadece müzik dinleyerek para kazanabilirsiniz. Müzik dinlemeyi sevmeyen yoktur sanırım. Bu uygulama, size farklı türde şarkılar sağlayacak 100 binden fazla radyo istasyonuna sahiptir. Ayrıca bazı anketler yaparak ve reklam alarak da para kazanabilirsiniz. Nakit ve Para Ödülleri Kazanın Uygulaması 100.000’den fazla yüklemeye sahiptir ve hala yüklenmektedir. Bu uygulama, derecelendirmelerde ve incelemelerde çok iyi bir sayı elde etti. Google Play Store’da 4,4 genel derecelendirmeye sahiptir. Yani akıllı telefonunuzda ne zaman müzik çalacak olursanız, arada reklam alarak para kazanacaksınız.

3. IRazoo

iRazoo’ya gidin ve bugün hesabınızı oluşturun çünkü video reklamları izledikten ve mobil uygulamalarında oyun oynadıktan sonra iyi miktarda para veriyorlar. iRazoo’da bir hesap oluşturarak ücretsiz olarak 100 puan alacaksınız. Buna ek olarak, arkadaşlarınızdan herhangi biri sizin davet bağlantınızla iRazoo’ya her katıldığında 500 puan daha alacaksınız. Tavsiye ettiğiniz arkadaşlarınız kendi bağlantılarını başkalarına yönlendirdiğinde daha fazla kazanacaksınız. Yani hepimiz için bir kazan-kazan durumudur.

4. Slidejoy

Para kazanmak için sola, sağa veya Yukarı kaydırın. Kulağa kolay geliyor mu? Evet, çok kolay. Google Play Store’dan veya resmi web sitelerinden Slidejoy uygulamasını yükleyin. Uygulamayı yükledikten sonra mobil ekranınızı kilitlemeniz gerekiyor ve ardından yukarıdaki resimdeki gibi bazı reklamları görebileceksiniz. Yani yapmanız gereken seçiminize göre sola, sağa veya yukarı kaydırmak ve SlideJoy hesabınıza puanlar eklenecek. İlginize bağlı olarak birden fazla reklam seçeneğiniz olacak. Bu uygulama TechCrunch, CNet, CNBC ve diğer güvenilir yayıncılar gibi birçok tanınmış web sitesinde yer aldı.

5. Math Cash – Solve And Earn Rewards App

Matematikte iyiyseniz ve basit bir matematik problemi çözüyorsanız, bu uygulamadan kolayca para kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece matematik sorularını çözmek ve hesabınızda puan toplamak. Çift mod, tahmin et kazan, anket görevleri ve reklam izleme gibi daha fazla para kazanmak için kullanabileceğiniz farklı yöntemler var. Uygulamayı oynamak tamamen ücretsizdir ve minimum para çekme limitine ulaştığınızda puanlarınızı kullanabilirsiniz. Arkadaşlarınız aracılığıyla daha fazla para kazanacaksınız. Sadece bu uygulamayı yükleyin ve arkadaşınıza bir davet bağlantısı gönderin. Bu uygulama çok iyi bir arayüze sahip ve arayüz kolayca anlaşılabilir. Uygulamanın 1 milyondan fazla yüklemesi var ve çok sayıda inceleme ve puan topladı.

6. Make Money – Free Cash Rewards App

Sadece reklamlara tıklayarak ve cep telefonunuza yeni uygulamalar yükleyerek para kazanın. Arkadaşlarınızı davet edin ki onlar da para kazanabilsin, siz de daha fazla kazanın. Dolayısıyla, kazanma şansı yüksek bir uygulama arıyorsanız, o zaman bu uygulama tam size göre. Kazandığınız parayı doğrudan PayPal hesabınıza gönderebilirsiniz. Bu uygulama dünya çapında pek çok kişi tarafından kullanılmaktadır.


Bir Cevap Yazın