lron Man geri dönüyor

By | 18 Eylül 2019

Marvel’in dördüncü . Faz’ında bulunacak karakterler şekillenmeye başladı. milletvekili Downey Jr. , örümcek filmi için Iron Man rolüne geri dönüyor.
Iron Man örümcek
Yeni Alınan bilgilere Göre parlamenter Downey Jr ., Örümcek filminde Bir Kez daha Tony Stark / Iron Man karakterini canlandırmak Için geri dönecek. Marvel Sinematik Evreni’nin dördüncü . Faz’ının çeşitliliği örümcek olacak, Kaptan Amerika: İç Savaş’tan sonraki; Yenilmezler: Sonsuzluk War’dan önceki dönem işliyor. Bu sayede filmi Endgame sonrası bir hikâyeye sahip olmak yerine, bu aradaki boşlukları giderecek bir ön-film başında üstlenecek.

Filmin baş rolünde örümcek karakteriyle, Scarlett Johansson bulunacak. Aynı zamanda Kaptan America’nın Rusya versiyonu Red Guardian karakterini Birinci Devlet , David Limanı’nda canlandıracak. eşi Weisz ve Florence Pugh ise Black Widow’un olduğu diğer ajanlara hayat verecek olacaklar.

Iron Man örümcek iki

Bu filmin kötü adamının ismi Taskmaster; önde gelen lineer birimkorkunç düşmanlardan bir tanesi. Taskmaster’ı tehlikeli kılan özelliği ise “fotojenik refleksler” olması. Yani kötü adamımız kapıştığı dövüş tarzını anında hafızasına kaydedip kopyalayabiliyor. Şu ana kadar Natasha’nın yanında hangi dost karakterlerin bulunacağının bir listesi vardı. Gelen oğlu haberlere göre örümcek yüzü hayli tanıdık bir yüzü görecek.

Son tarih, Satürn Ödülleri için yazdığı raporunda parlamenter Downey Jr .’ın Demir Man olarak geri döneceğini söylüyor. 2020’nin Mayıs ayında vizyona girmesi planlanan örümcek filminde Iron Man’in yer alacağı zaten söyenti olarak dolaşıyordu. Çünkü bu film gelişmiş yeni karakterin anaglyph(filmde ufak bir sahnede görünmek) yapabileceği ve çoktan tanıtılan karakterlerin ortaya çıkması mümkün olabilir, elverişli bir zamang dilimine sahipti. Deadey’ın raporu savcısı Downey’nin isminin dayanaksız olmadan çeşitliliği kaynak oldu.

Natasha, Iron Man’i Yardım İçin Çağırabilir
Tony Stark Iron Man’i

Geçtiğimiz Comic-Con’da, Marvel H Hall adlı bir panel düzenlemişti. örümcek filmi tanıtılmadan önce ekranlara yansıtılan görüntü, İç Savaş’ta Tony’nin Natasha’yı “Senin için geliyorlar” diyerek uyardığı sahneydi. Ayrıca Natasha’nın birilerinden kaçarken bir sahne Birinci Devlet gösterilmişti. Bu görüntünün olduğuyle imâ edilen şey ise örümcekFilminin Natasha’nın Birleşmiş Milletler’den kaçtığı zamang dilimini ele alacağıydı. O filmin Demir Adam’ın bölümünün bu sahneden bağlanılacağı ve Natasha’nın kaçmak için Tony’nin yardımını isteyebileceği öngörülüyor. İç Savaş’ın hava alanı sahnesinde, Natasha Cap’in kaçmasına yardım etmeye rağmen savcı Tony’le arkadaş kalmaya devam etmişti. Black Widow’un zor durumdayken ondan yardım istemesi İlk Devlet Bekmeyecek Bir Şey Değil .

GÖZ ATIN Gizemli Bir Hayal Gücünün Ürünü: Steampunk Mimarisi
Ancak tekrar belirtmeli; Tony’nin Natasha’nın yanında yer alması sadece bir arada. Iron Man’in sadece flashback sahneleri görünmesi First State söz konusu. örümcek filmi sadecesavaş ve sonsuzluk Savaş arasındaki hikâyeyi değil, Natasha’nın öz geçmişini Birinci Devlet aydınlatacak. Kırmızı Oda’daki eğitimine veya Demir Adam 2’da Tony ile birlikte geçen konuşmalarına savcı flashback yapabilir.

Eğer konu Demir Adam 2’deki zamanlara gelecek olursa, belki Downey yeni bir sahne çekmek zorunda kalırsın sindirim sıvısı kalmayacak. Çünkü yönetmenlerin çektikleri sahnelerin bir kestiklerini biliyoruz; Black Widow’a eklenmesi Birinci Devlet bambaşka bir yorumu.

ben iron man marvel

Deadline’ın Marvel’in verdiği istemediği bir sırrı bu şekilde ağzından kaçırması çok ilginç bir durum buğday. Daha sonra, kafamız karıştı veya yanlış anlamışız gibi bir haberle izleyicilerin umutlarını suya düşürmemelerini umuyoruz.

Kara Dul filmi, bir Mayıs 2020’de sinemalarda dördü olacak . Faz başlayacak. Marvel’in üçü . Faz yapımlarına, bakalım 4. Faz’ın dizileri ve filmleri kafa tutabilecek mi?

Sizce Tony Stark, örümcek filminde yer alacak mı?

One thought on “lron Man geri dönüyor

  1. Blogcu

    Tebrik ederim, gerçekten harika bir blog siteniz var. Yeni içeriklerinizi bekliyor olacağım. Takipteyim ..

    Reply

Bir Cevap Yazın