Her Yerde Yapabileceğiniz 3 Vücut Ağırlığı Hareketleri

By | 18 Kasım 2018

Her Yerde Yapabileceğiniz 3 Vücut Ağırlığı Hareketleri, Her Yerde Bu quickie antrenmanında Katie Austin ile kan pompalama yapın.

Belki de işten sıkıldınız ya da havalimanında sıkışıp kaldınız – ve vücudunuzu hareket ettirmek için ciddi bir dürtüsünüz var. Ne yapabilirsin? pick-me-up egzersiz için kendi ağırlığınızı kullanın. Doğru, kalp atış hızınızı yükseltebilir ve daha fazla bir şey kullanmadan antrenman yapabilirsiniz.

Ayakta zıplama

Ayağınız omuz genişliğinden biraz daha geniş ve ellerinizin yanında olacak şekilde dirsekleriniz yanlara yapışıyor, sağ dirseğinizi aşağı doğru getirdiğinizde yukarı doğru dizinizi yukarı kaldırın. Karnınız ile 10 saniye boyunca devam edin. Ardından taraf değiştir.

Çömelme ve ganimet kaldırma

Ayaklarınız omuz genişliğiyle birlikte, bir bodurluğa doğru. Sonra topuklularınızı itin ve siz dururken, sol bacağınızı arkanıza yaslayın. Ayakta dur ve tekrar et, bu kez sağ bacağını arkanda düzleştir. 30 saniye boyunca bacakları değiştirmeye devam edin.

İLGİLİ:  Spartan Yarışı Kurucusu Joe De Sena Her Vücutta Bu Ağırlıklı Egzersiz Yapıyor

Tek bacaklı diz şınav

Vücudunuzu dizlerinizle birlikte yukarı itme konumuna indirin. Bir bacağı yukarı kaldırın, arkanızda düz bir çizgide uzanın. Dirseklerinizi bükün ve göğsünüzü yere indirin. Kendini yukarı it ve tekrarla. Her iki tarafta bu 10 saniye yapın

faydalı olduğunu düşünüyorsanız paylaş butonundan paylaşabilirsiniz

Bir cevap yazmayı unutmayın.

Bir Cevap Yazın