Merhaba arkadaşlar bildiğiniz üzere tiktok’ta ve Instagram’da görüldüğü üzere GTA efekti nasıl yapılır, GTA efekti programı gibi sorunlarla karşı karşıya kalıyoruz. Bu yazımda sizlere GTA efekti nasıl yapılır ve GTA efekti programı nedir sizlere bunlardan bahsedeceğim.

Öncelikle şunu neden bahsetmeliyim ki GTA en çok görüldüğü yer Instagram olarak karşımıza çıkmaktadır Instagram’da normalde dolaşırken karşımızda getirecekleri çıkıyor bazıları resmi dondurarak GTA efekti yapıyor bazıları video şeklinde GTA efekti yapıyor. Yorumlara girip baktığımda herkes bana nasıl yapıldığını öğrenmek istiyor ama tam bir bilgiye sahip olamıyorlar.

GTA efekti nasıl yapılır

Instagram’da efektler sekmesine tıklayarak tabii öncelikle wheels bölümüne tıklıyoruz ardından efektler bölümüne tıklayarak TA yazıyoruz İlk önce karşımıza çıkan GTA’da ki adamlar oluyor bizim aradığımız efekt bu değil alt tarafa indiğimizde 28 sırada olan GTA kullanıyoruz

GTA efekti yaparken dikkat etmemiz tek konum bir fotoğraf ekleme olacaktır yani video ile beraber bir fotoğraf eklemeliyiz efekti çekerken halihazırda bir fotoğraf bulundurun.

GTA efekti programı

Arkadaşlar Instagram’da yaptığımız GTA efekti aynı zamanda bir programda da yapılabilir GTA efekti programı’nı indirmek için Google Play’den ve Apple Store’dan GTA efekt programı yazarak indirebilirsiniz.

GTA efekti nasıl yapılır konu ile yazımızdan inşallah yararlanmışlardır okuduğun için teşekkür ederim hepinize teşekkür ederim iyi günler

By admin

Bir Cevap Yazın