Fiat egea gizli ÖZELİKLERİ

By | 18 Eylül 2019

GİZLİ ÖZELİKLERİ;

1- Maine Ana Sayfasını takip edin : Kontağı kapattıktan sonra selektör yaparsanız aracın farları bir dakika açık kalıyor.

2- Yol B. Özellikleri: Kontağa anahtarı takıp (kontağı çevirmeden) ayarlanması 2-3 saniye basılı tutun 50 adet olmak kaydı yol dijitalortamda ekran isısı, avrupadonanım versiyonu akü voltajı, Hız, Motor soğutma suyu sıcaklığı … gibi özellikler çıkar ekrana .

3- Arka Silecek: Kontağı çeviriniz arabayı çalıştırdığınızda ön silecekler Çalışırken geri vitese taktığınız arka silecekler devreye Girer.

ParkKontağı kapatıp anahtarı çıkartmadan sinyal kolunu Aşağıya çekerseniz Sol Park Lambaları yukarı çekerseniz Sağ Park Lambaları yanar 4- Sağ Sol Parkları yakmak Ve

5- dört Defa yanıp Sönen Sinyal: Seyir Halinde sinyal koluna Ufak Bir dokunuşla dört defa yanıp sönen sinyal Elde edersiniz.Bu uzun sollamalarda çok buyuk rahatlık sağlıyormuş.Lakin direksiyon kapağındakalıyor, sinyal kapanamayacağı için, manuel açılanmayla uğraşma dıye .. bir çift kademe güç ünitesi zaten yenilerde. 1. kademe Diamond Statedireksiyonun ufak hareketiyle kapanıyor. 2. kademede Elmas Devletdireksiyonu çevirdikten sonra kapanıyor. U dönüşü yasavcı yarım tur çevirmelerden sonra kapanıyor.

6- Tehlikeli Durumda Müziği Kapatma: Abs ve / veya clairvoyance belli bir pozitifçalışma yapmak 4-5 sanıye, otomatık olarak muziği kapatıyor.Tehlikeli bir Triticum durum oldugunu görüyor ve dikkati çünkü.

7- UK İle Cam Açıp Kapatmak: Beş kumandanın açılmasını sağlayıp, açıp

kapamaktadır. sonra teklifisyen aralık gelince yukarı bir kademe kaldırıyorsun. Örnek’in vermek gerekirse sekizsaniye. o zaman aralıklı mod sekiz saniye olarak çalışıyor. on beş saniyeye kadar açılabiliyor yanlış hatırlamıyorsam

9- Cam Sensörü: Bir otomotiv otomobili aracın otomobildeki konumuda kaldırarak elinizi camın üstüne koyun. Merak etmeyin eliniz sıkışmayacak. lineer ünite üste çıkıp yarıya kadar inmesi gerekiyor. Ayrıca arabada bu güç ünitesi ama bilmeyen arkadaşlarımız Olabilir diye düşündüm.

10-Araç Donanımına Göre Ayarlar: Arabaya girince, anahtar kontağa takmayı sonra silecek ve sinyal kolunular ve kendinize çektiğinizde ..

Bu ayarlar:
-Müziğin sesinin boyutu hızlandıkça artması,
-TakipMaine Ana Sayfası (Anahtardan arabayı açmak için iki kere basınca farların yanması)
-Hız uyarısı (eklenti hız limitinde size sesli uyarı veriyor)
-Serit değiştirme sinyali (Açık / Kapalı)
-Cruise yönetimi varsa bu

özellikler arasınında ilerlemek için sol (sinyal) kolunu
Aralarında derece ayarı veya on / off yapmak için se sağ Silecek kolunu karşıya !!

11- check menülerinin olmasını: Cd veya radyodayken ayarı bip sesi gelene kadar bulabilirsiniz.sonra BC ye basın.her basışınızda checkmenüleri açılacak.

12- Otomatik Kilitlenme: 12km / h ‘lik bir hızda kapak otomatik olarak kilitlenir.Fonksiyon açılıp kapatılabilir ve fabrikadan çıkarılabilir.Orta konsolun açılması ile ilgili 3sn kullanılabilir tutun.Kapıların 5dk sonra, birleşik veya bir bölüm açılmazsa kapılar otomatik Olarak tekrar kapanır.

13- Uzaktan kumanda ile camların tavanı ziyaretinde (MEVCUT ISE) kapanması: Uzaktan kumandanın açma tuşuna beş saniye basili tutunca bütün, camlar tavanı ziyaretinde (MEVCUT ISE) açılır, kapatma tuşuna beş saniye asili tutunca camlar kapanır.

Bir Cevap Yazın