Merhaba millet, bugün sizinle evde çalışacağız ve nasıl para kazanılır sorusunun cevabını arayacağız .

Guys Covid-19 virüsü her yere yayıldı ve eyaletler önlemleri sıkılaştırdı, bu yüzden lütfen bu virüse karşı önlemleri ve kuralları küçümsemeyin. En evlerinde işe bizim ana konusu, arkadaşlar, bu virüs kuvvetlerine tüm çalışanları gelsin, bu yüzden çoğu kişi evde işe, biz size nasıl açıklamak ister umut ekstra para kazanmak tarafından sizin için evde çalışma .

İnternet dünyası her geçen gün büyüyor Bu büyüyen para havuzunda sizler için daha iyi bir yöntemi paylaşmanızı istiyoruz, arkadaşlar bugün internetten para kazanıyor , böylece insanlar internetten kolayca para kazanabiliyor , tabii ki yapma yöntemi. Bugün size güzel ve mantıklı adımlarla anlatacağım para. Mantıksal ve stratejik yerlere ekleyeceğimiz bir link ile aylık 100 $ kazanabilirsiniz.

Bir Linki Kısaltmak İçin Hangi Sistemi Kullanmalıyız?

Arkadaşlar, birçok siteye rastlıyoruz ki bağlantıyı kısaltarak para kazanmak, tabii ki tıklama başına ödedikleri fiyat değişiyor, ekstra para kazanmak istiyorsanız tam olarak ne dedim onu ​​yapmalısınız. Size güvenilirlik ve tam ücret veren bir sistem olan Bcvc’yi hem daha çok tasarruf ettiriyor hem de her ayın sonunda güzel bir ücret ödüyor açıkçası tavsiye ederim.

Kısaltılmış bağlantıları sosyal medyada nasıl paylaşacağız?

Burada kısalttığımız linklerin en büyük problemiyle karşılaşıyoruz arkadaşlar, dünyanın en büyük sosyal medya platformları bu tür kısaltılmış linklerin paylaşımını yasaklıyor yani linkinizi alıp Twitter gibi kanallarda yayınlamak isterseniz bunu nasıl aşabiliriz sorun?

Arkadaşlar aslında güzel bir planla çevrimiçi para kazanarak zengin olabilirler , arkadaşlar şimdi bana planımı söylüyorlar, ilk adım bir blogcu sitesi gibi URL’lerimize karşı çıkmamak, büyük adım sosyal medya siteleri bloggerlar, yani insanlar blogger Tıklayarak ama rehberlikle kısalttığımız bağlantıya gideceğiz, şimdi bu kaba taslak modüle geçelim.

Bir blog açtığınızı varsayıyorum aslında bloğumuza bir kod ekleyip doğrudan yönlendirebiliriz ama biraz zor olanı kullanacağız, blogumuzun kontrol paneline geldiğimizde bir saygı seçeneği, orada yeni bir sayfa açıyoruz, bir Google reklamına tıklamışsınız gibi bir durum için resimler ekliyoruz. her şeyin ortasında bir bağlantı olacak ve planımız bu şekilde sona eriyor, bu yöntemle internetten para kazanabilir , zengin olabilir yani evde çalışarak para kazanabilirsiniz .

Peki Bu Linkler Nasıl Para Kazandırır?

Sistemi arkadaşlara anlattım, şimdi nasıl para kazanıyor sorusunun cevabına gelelim. Arkadaşlar, bir link kısaltma servisinden linkinizi kısalttınız ve söylediğim sistemi uyguladınız ve bu linke tıkladığınızda, farz edin ki ortalama 100 kişi o linke tıklar, insanlar o linke tıkladıklarında, bir sayfaya gelirler. , o sayfanın çeşitli yerlerinde farklı reklamlar çıkıyor, o reklamların ne olduğunu söylerseniz net bir cevap veremem ama genel olarak krem, fitnes, uygulama reklamları, cinsel reklamlar yer alıyor yani +18 reklamlar da sık sık çıkıyor. Bu konuda bir sorununuz yoksa bu sistemi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sistem size para veriyor çünkü arkadaşlar bu bağlantıyı tıkladığında arkadaşlar reklamverenin reklamlarını görüyor. Bakalım ne kadar ayrıntılı veriyorlar.

Ayrıntıya inmek istersek, arkadaşlar tıklama başına 0,01 ila 0,001 ABD doları verir, bunun çok düşük olduğunu biliyorum, ancak 1 bin 2 bin tıklama olduğunda size günlük standart bir para verir. Tabi bunun yanında gösterim başına fiyat dediğimiz bir konu var, o konuya değinelim arkadaşlar, reklam 1k kişinizi tıkladınız, ondan para kazanıyorsunuz ve yanında 1 bin kişi gösteriliyor 5 $ gibi ayrı ücret, gelirseniz dostlarımız, çok fazla tıklarsanız ziyaret alacağınıza inanıyorsanız bu sistemi kullanabilirsiniz, aksi takdirde çok fazla tasarruf etmeyecektir.

Ödemeler nasıl?

Beyler, bağlantıyı kısaltıyoruz ve bir tıklama aldığınızı varsayıyorum ve şimdi nasıl ödüyorlar sorusunun cevabını bulalım.

Ödeme sistemi için çok güvenilir link kısaltma sistemleri kullanmanızı tavsiye ederim, kullandığınız link kısaltma siteleri isimlerini duyurmuyorsa ve kullanıcıları şikayet ediyorsa, sistemin size ödeme şansı çok azdır. Örneğin size önerdiğim sistem olan Bcvc, popüler bir link kısaltma yöntemi olarak adını duyurdu ve kimse

Herhangi bir problem yaşamaması bu sistemi popüler kılıyor ama tabii ki ödeme almak için bazı şeyler yapmanız gerekiyor.

Arkadaşlar, Bcvc gibi büyük sitelerden ödeme almak için önce bazı kriterleri karşılamanız gerekir. Şimdi bu kriterlerin neler olduğunu açıklamak isterseniz, kısaca açıklayayım, alt ödeme limiti birinci kriterdir. uyuyacaklarını bilmiyorlar. Ödemeler her ayın 25-30’u arasında yapılır. Bcvc çok güvenilir bir sistemdir.

Bu yazıda arkadaşlar evde çalışmaktan, çevrimiçi para kazanmaktan, ekstra gelir elde etmekten bahsetmişlerdir , umarım beğenirsiniz.

Bir Cevap Yazın