Dünyayı etkisi altına alan koranavirüs nedeniyle milyonlarca kişi evlere kapatılırken, bir kısmı maalesef ücretsiz izne çıkmak zorunda kaldı. Bu dönemde, bazı işler ek işler yarattı. Corana Virus’u bir fırsata dönüştürmenizi sağlayacak evde ek işler sunmanız için yeni fırsatlar derledik. Evden para kazananların önerdiği ek iş olanaklarının yanı sıra evden para kazanma yollarının da farkındayız …

fırsatlar yeni makale yazarları aramaya devam ediyor.

Sitelerin ziyaretçi çekmek için makale yazılarına ihtiyacı varken, bu alanda kendinizi geliştirebilir ve ayda 2 bin 500 liraya kadar kazanabilirsiniz. Makale yazma başvurusu için internetteki yazılara başvurabilir, makalelere para yazabilir veya web master forum sitelerinde araştırma yaparak online işlere başvurabilir ve yazdığınız makale miktarı kadar ek gelir elde edebilirsiniz.

EV DÜĞÜNÜ VE BEBEK ŞEKERİ İLE KINA AMBALAJ YAPILMASI

Birçok firma, daha ucuz olduğu için nikah şekerlerini yapmak için evlere ek işler sunmayı tercih ediyor.

Bu sayede yol, yemek ve SGK gibi masraflarından kurtulan firmalar, daha ucuza ürettikleri düğün şekerlerini internet üzerinden satmayı tercih etmektedirler.

ONLINE MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ

Evde internet bağlantınız ve bilgisayarınız varsa birçok firma online müşteri temsilcilerine ihtiyaç duymaktadır. Pek çok firma, firma ve kurum yoğun çağrılara cevap vermekte zorlanırken, bu süreçte ek istihdam olanakları sağlamaktadır.

Evinizde online müşteri temsilcisi olabilmek için Kariyer Net gibi sitelerden ilanları takip ederek nitelikleriniz uyuşuyorsa bu ilanlara başvurabilirsiniz.

ONLINE EĞİTİM YAPARAK EK PARA KAZANABİLİRSİNİZ! İNTERNETTEN ÖZEL DERSLER VERME FIRSATI

Şu anda üniversite öğrencileri ve mezunları için en fazla parayı sunan iş kesinlikle çevrimiçi öğretimdir. Özellikle çocukları LGS ve YKS sınavına girecek aileler, eğitime ara verilmesi nedeniyle çocuklarına özel ders almaya başladı.

Özel ders vermek istiyorum diyerek bu amaçla kurulan platformlardan reklam verebilir ve böylece iş bulabilirsiniz.

EVDE FREELANS TERCÜMESİ YAPMAK

Birçok işyeri kapanmak zorunda kalırken, düzenli olarak tercümanlık hizmeti alan şirketler internete yöneldi. Yabancı dil bilginiz varsa bu süreçte bilginizi paraya dönüştürebilirsiniz.

Birçok site çevrimiçi çeviri hizmeti almaya başlarken, yaptığınız çeviriler için sayfa başına bir fiyat kazanırsınız. Özellikle Almanca, Çince, Hollandaca ve İngilizce bilgisine sahip olanlar için kesinlikle bu mecrada asgari ücretten çok daha yüksek rakamlarla para kazanma imkanı var.

Bu tür reklamlar online olarak yayınlanırken, online dağıtılan çalışmaları kabul edersiniz, daha sonra çevirileri teslim ederken sayfa başına ücretinizi alırsınız ve ödemenizi verdiğiniz banka hesabına alırsınız.

Bu iş fikirlerine ek olarak, evden serbest grafik çalışma ve web tasarımı gibi internetten ek iş fırsatları bulabilirsiniz.

Yine bazı insanlar sosyal medya hesaplarında yayınladıkları reklamlar ile artık kullanmadıkları oyuncakları hatta eski kıyafetlerini evlerinde satarak para kazanabilirler.

İnternet aslında doğru kullanılırken sınırsız olanaklar sunarken, parlak iş fikirlerinin kapsamı her geçen gün para kazanmak için genişliyor. İnterneti kullanan kişi sayısı ve günlük ziyaretçi sayısı arttıkça bu tür reklamların sayısının da artacağı belirtiliyor.

Bir Cevap Yazın