Merhaba arkadaşlar dogecoin ne kadar olur dogecoin ve elom musk hakkında ne gibi bir bağlantı var bu yazımda biraz bunlardan bahsedelim.

Dogecoin bildiğiniz üzere dog köpek demek yani bir anlamda köpek coin
Piyasaya gelmiştir zaten resmine bakıldığında bir köpek resmi bizi karşılamaktadır. Gerçekten çok düşük rakamlarda seyreden dogecoin son zamanlarda elon musk tarafından domine edilerek şu andaki piyasa değeri ne gelmiştir. Geçtiğimiz günlerde 0. 35 tl bandında olan dogecoin müthiş bir artış yaparak 3.5 TL bandına kadar yükselmiştir.

Bu rakam aslında dogecoin için çok yüksek bir rakamdir fakat reklamın iyisi kötüsü olmaz mantı burada karşımıza çıkmaktadır. Dogecoin aslında daha düşük seviyelerde seyretmesi gerekirken bu rakamlara gelmesi insanları tedirgin etmektedir.

Bitcoin düşerse dogecoin düşer mi

Arkadaşlar bildiğiniz üzere kripto para piyasasına bitcoin domine etmektedir. Fakat en son yaptığımız analizlerde bitcoin düşmesine rağmen dogecoin bunlar etkilenmemiştir. Bu yazdıklarımız kesinlikle bir yatırım tavsiyesi değildir. Sizler için analiz yapmaya devam edeceğim.

yazı ile alalakalı aramalar şunlardır.

dogecoindoge yorum kripto para dogecoin yorum elon musk chz coin dogecoin kaç tl elon musk twitter ravencoin chz doge dogecoin rvn yorum ont coin kripto para haber neo coin justin sun dogecoin grafik dogecoin nedir bnb yorum nano coin chz coin yorum elon musk doge doge try doge binance

By admin

Bir Cevap Yazın