Antik uzaylılar | ancient aliens

By | 19 Kasım 2018

İnsanlar hayatta olduğu sürece, birbirimizle daha iyi iletişim kurmanın yollarını aradık ve gelecek nesiller için burada olduğumuzu, ne yaptığımızı ve işlerin nasıl kullanıldığını bilmek için iz bıraktık. Kayıtlı tarihin en eski biçimi sanatsal imajdır. Yazılı dilin icat edilmesinden önce bile, insanlar gördükleri şeyleri dünyaları üzerinde kontrol altına almak, gördüklerini belgelemek, neler olduğunu belgelemek ve önemli şeylerin unutulmamasını sağlamaktı.

Bu bölümünde, antik çağdışılar, onların görünüşleri, UFO’ları ve evrimimiz üzerindeki etkisi olarak açıklanabilecek olan, antik sanatın daha etkileyici örneklerini inceliyoruz.

Bu mağara çizimleri, resimler, baskılar ve heykellerdeki antik uzaylıların örnekleri gerçek. Bunlar müzeler, katedraller veya kimliği doğrulanmış mağaralarda bulunan gerçek sanat eserleridir. Bu erken insanlar, gördüklerini ifade edebilecekleri modern bir teknolojik anlayışa sahip olmasalar da, gördükleri şeyleri gördükleri şeylere benzetmek için doğal dünyayı kullandılar.

Bu çalışmalar, insanlığın gelişimine etki eden dünya dışı varlıklar tarafından defalarca ziyaret edilen kaçınılmaz gerçeklere işaret ediyor.

Bir Cevap Yazın